Kontakt

Skontaktuj się z nami
+48 571 227 000

Najedź kursorem na mapę

Sprzedaż maszyn

Patryk Samelczak

Sprzedaż maszyn nowych i używanych
Powiaty: gostyński, krotoszyński, kościański, leszczyński, rawicki, wolsztyński

patryk.samelczak@agravis-polska.com
Tel. +48 571 227 030

Patryk Robakowski

Sprzedaż maszyn Fendt i Väderstad
Powiaty: jarociński, pleszewski, ostrowski, pleszewski, kaliski, m. Kalisz

patryk.robakowski@agravis-polska.com
Tel. +48 571 227 006

Gregor Kremer

Doradca klientów strategicznych

gregor.kremer@agravis-polska.com
Tel. +48 571 227 003

Krzysztof Bojczuk

Sprzedaż maszyn nowych i używanych
Powiaty: poznański, m.Poznań, średzki, śremski, wrzesiński, słupecki

krzysztof.bojczuk@agravis-polska.com
Tel. +48 571 227 011

Tomasz Skuza

AGRAVIS Technik Polska – oddział w Karlino
Kierownik Regionu do spraw sprzedaży maszyn i urządzeń rolniczych
Powiaty: świnoujski, policki, szczeciński, m.Szczecin, kamieński, gryficki, kołobrzeski, białogardzki, świdwiński, łobeski

tomasz.skuza@agravis-polska.com
Tel. +48 798 709 052

Daniel Januszak

Sprzedaż maszyn nowych i używanych
Powiaty: nowotomyski, chdzieski, czarnkowo-czcianecki, szamotulski, drawaski, międzychodzki

daniel.januszak@agravis-polska.com
Tel. +48 798 709 032

Mariusz Szczesiak

Sprzedaż maszyn nowych i używanych
Powiaty: m.Konin, koniński, kolski, turecki

mariusz.szczesiak@agravis-polska.com
Tel. +48 572 655 477

Adam Elwart

Sprzedaż maszyn nowych i używanych
Powiaty: koszaliński, m. Koszalin, sławieński, m. Słupsk, słupski, bytowski

adam.elwart@agravis-polska.com
Tel. +48 571 227 017

Kacper Baran

Sprzedaż maszyn nowych i używanych
Powiaty: sieradzki, poddębicki, zduńskowolski, łaski, łęczycki, zgierski, łódzki, pabianicki

kacper.baran@agravis-polska.com
Tel. +48 572 655 340

Maciej Mokry

Sprzedaż maszyn Valtra i towarzyszących
Powiaty: jarociński, pleszewski, ostrowski, pleszewski, kaliski, m. Kalisz

maciej.mokry@agravis-polska.com
Tel. +48 571 227 020

Jarosław Słomiński

Sprzedaż maszyn
Powiaty: lęborski, kartuski, wejherowski, pucki, Gdynia, m. Sopot

jaroslaw.slominski@agravis-polska.com
Tel: +48 571 227 028

AGRAVIS TECHNIK POLSKA
ZAWSZE JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI!
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
KONTAKT

E-MAIL: info@agravis-technik.pl

GODZINY OTWARCIA:
Od 8 do 16.00

ODDZIAŁY

AGRAVIS Technik Polska w Kościanie,
Pianowo 46, 64-000 Pianowo

AGRAVIS Technik Polska w Karlinie,
Krzywopłoty 3, 78-230 Karlino

AGRAVIS Technik Polska oddział Potęgowo,
Przemysłowa 7c, 76-230 Potęgowo

AGRAVIS Technik Polska oddział Ceków
Ceków 41, 62-834 Ceków

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Zapisz się do Newslettera już dziś!