Kombajny rolnicze AVR

AVR to firma specjalizująca się w produkcji wysokowydajnych kombajnów rolniczych, zapewniających minimalne straty ziarna i niskie koszty eksploatacji, dedykowanych głównie do zbioru ziemniaków i innych roślin uprawnych.

Prace w gospodarstwie wymagają odpowiedniego sprzętu. Kombajny na sprzedaż, w tym kombajny do ziemniaków i wykorzystywane do zbioru pozostałych roślin uprawnych powinna wyróżniać wysoka wydajność pracy, a także niewielkie straty ziarna oraz niskie koszty eksploatacji. Tym właśnie charakteryzują się kombajny AVR, które posiada w ofercie dealer maszyn rolniczych Agravis Technik Polska.

Kombajn rolniczy AVR
Kombajn rolniczy AVR

Serie i modele kombajnów AVR

Na rynku są dostępne wyróżniające się wysoką jakością kombajny, w tym kombajny ziemniaczane producenta AVR, które służą do jednoczesnego koszenia, młócenia oraz transportu zebranych plonów. Poszczególne modele kombajnów posiadają znakomite parametry techniczne, poza tym wszystkie kombajny marki AVR stanowią znakomitą bazę do osiągnięcia bardziej satysfakcjonujących zbiorów.

Puma 4.0 – samobieżny kombajn 4-rzędowy

AVR to między innymi kombajny rolnicze Puma 4.0, które są przeznaczone do zbioru ziemniaków. Wyróżnia je znakomita wytrzymałość, niezawodność i prostota obsługi. Samobieżne kombajny 4-rzędowe AVR doskonale sprawdzą się również w niesprzyjających warunkach pogodowych, zapewniając zbiory na najwyższym poziomie.

Kombajn rolniczy AVR
Kombajn rolniczy AVR

Lynx – 2-rzędowy kombajn

Dostępne na rynku kombajny AVR to maszyny obejmujące także 2-rzędowe kombajny Lynx, dzięki którym można prowadzić zbiór na dwa sposoby. Pierwszy sposób obejmuje zbiór w linii za ciągnikiem, a drugi jest związany z bocznym przesuwem. Kombajny te są napędzane hydraulicznie, co pozwala na płynniejszy zbiór.

Spirit 9200 VW – 2-rzędowy kombajn

AVR to także sprzęt rolniczy Spirit 9200 VW 2-rzędowy, który doskonale sprawdzi się w każdych warunkach pogodowych. Będzie idealny zarówno na gleby lekkie, jak i cięższe, a także suche i mokre. Na uwagę zasługuje pełny napęd hydrauliczny, dodatkowa jednostka czyszcząca i łatwa obsługa możliwa dzięki nowoczesnemu ekranowi dotykowemu i joystickowi.

Kombajn rolniczy AVR
Kombajn rolniczy AVR

Spirit 9200 – 2-rzędowy kombajn

Model AVR Spirit 9200 to 2-rzędowy kombajn AVR do ziemniaków o znakomitej wydajności, który jest wyposażony w napęd hydrauliczny. Pojemność zbiornika wynosi 8 ton, a obsługa jest możliwa dzięki wygodnemu joystickowi i nowoczesnemu ekranowi dotykowemu. Opcjonalnie w modelu jest również możliwy montaż rolek krzyżowych przed separatorami czopkowymi.

Spirit 7200 – 2-rzędowy kombajn

Model Spirit 7200 to 2-rzędowy kombajn wykorzystywany do zbioru ziemniaków, który jest wyposażony w dodatkowy system separacji łęcin. Kombajn AVR posiada duży zbiornik, poza tym na uwagę zasługują duże rozmiary opon oraz możliwość zastosowania opon bliźniaczych. Model oferuje dwa rodzaje wyświetlaczy oraz wiele automatycznych funkcji.

Kombajn rolniczy AVR
Kombajn rolniczy AVR

Spirit 6200 – 2-rzędowy kombajn

Marka AVR dostarcza na rynek również pojazdy rolnicze, do których należy model Spirit 6200. Jest to kompaktowy kombajn 2-rzędowy o wysokiej wydajności, którego niewątpliwą zaletą jest mniejsze zapotrzebowanie mocy oraz prosta obsługa przy pomocy strukturalnego wyświetlacza i joysticka. Na uwagę zasługuje również duża platforma wokół stołu selekcyjnego.

Spirit 6100 – 1-rzędowy kombajn

Jednorzędowy kombajn AVR Spirit 6100 to maszyna wyposażona w 6-tonowy zbiornik. Jest to najmniejszy z modeli kombajnów AVR, który jest niezwykle prosty w obsłudze. Model jest sterowany za pomocą intuicyjnego wyświetlacza i joysticka, poza tym posiada duże koła i szerokie opony zapewniające mniejsze ugniatanie gleby.

Kombajn rolniczy AVR
Kombajn rolniczy AVR

Spirit 5200 – 2-rzędowy kombajn

Modele Spirit 5200 to nowoczesne kombajny boczne do ziemniaków, które zapewniają szybki i sprawny zbór. Posiadają napędzane mechanicznie taśmy odsiewające i separatory palcowe, poza tym wyróżnia je solidna konstrukcja. Kombajn marki AVR jest przyjazny dla operatora, a sterowanie jest niezwykle proste, co jest możliwe dzięki joystickowi z magistralą Can-Bus oraz intuicyjnemu wyświetlaczowi.

Zalety kombajnów AVR – co wyróżnia markę?

Dostępne w ofercie AVR nowe kombajny do ziemniaków są cenione za maksymalną wydajność, poza tym doskonale sprawdzają się w każdych, nawet szczególnie trudnych warunkach. Dzięki posiadanym szerokim kołom wyróżnia je doskonała przyczepność, poza tym są łatwe w obsłudze, co zawdzięczają prostym i przemyślanym rozwiązaniom.

Kombajn rolniczy AVR
Kombajn rolniczy AVR

Kombajny AVR – wybór względem wielkości gospodarstwa

Wybór kombajnu to decyzja, która bezpośrednio wpłynie na efektywność zbiorów i rentowność gospodarstwa. Przy wyborze kombajnu pod uwagę należy wziąć przede wszystkim wielkość gospodarstwa. Wybierając nowoczesne kombajny do ziemniaków AVR, uwagę należy zwrócić na ich wydajność, niskie straty plonu, a także na koszty eksploatacji.

Kombajny AVR – wybór względem mocy

Przy wyborze kombajnu znaczenie ma między innymi moc silnika. W przypadku mniejszych gospodarstw mogą wystarczyć modele z silnikiem o mocy do 120 KM. Jeśli chodzi o większe gospodarstwa, warto wybierać kombajny ziemniaczane AVR o większej mocy. Maszyny rolnicze na sprzedaż mają różne moce, z czym jest związana ich zróżnicowana wydajność, którą można dostosować do wielkości posiadanego gospodarstwa.

Kombajn rolniczy AVR
Kombajn rolniczy AVR

Kombajny AVR – wydajność

Wydajność kombajnu decyduje o wielkości powierzchni, z jakiej sprzęt może zebrać plony w określonym czasie. Decydując się na nowe kombajny ziemniaczane producenta AVR, uwagę należy więc zwrócić na ich wydajność, którą należy dostosować do aktualnych potrzeb gospodarstwa rolnego. Wydajność jest wyrażana w hektarach na godzinę. Na wydajność składa się moc silnika oraz szerokość robocza hederu.

Opinie o kombajnach AVR

Oferowane przez AVR kombajny do ziemniaków charakteryzują się wysoką jakością, którą potwierdzają liczne pozytywne opinie. Są to nowoczesne kombajny, które wyróżnia doskonała wydajność, poza tym są proste w obsłudze i doskonale sprawdzają się w każdych warunkach. Z pozytywnymi opiniami jest związana także duża pojemność zbiorników kombajnów AVR oraz unikalny system zbioru i separacji.

Kombajn rolniczy AVR
Kombajn rolniczy AVR

Ceny i promocje na nowe kombajny rolnicze AVR

Dostępny na rynku sprzęt rolniczy producenta AVR wyróżnia się niezawodnością i łatwością obsługi. Jeśli chodzi o aspekt, jakim jest cena nowych kombajnów, jest ona uzależniona między innymi od parametrów, jakie posiadają poszczególne modele. Szczegółowy cennik można znaleźć u producenta, poza tym na uwagę zasługują częste promocje na wybrane modele – taka oferta to doskonała okazja na zakup kombajnu marki AVR w przystępnej cenie.

Finansowanie nowych kombajnów rolniczych AVR

Przed zakupem ciągnika rolniczego AVR uwagę należy zwrócić na to, czy jest możliwe finansowanie maszyn rolniczych tego producenta. Dzięki wielu programom jest możliwe otrzymanie dofinansowania na poszczególne modele kombajnów, które sprawdzą się w gospodarstwach o mniejszym, jak i większym areale.

Kombajn rolniczy AVR
Kombajn rolniczy AVR

Gdzie kupić nowe kombajny rolnicze AVR?

Wielu właścicieli gospodarstw rolnych zastanawia się, gdzie można kupić nowe maszyny rolnicze AVR. Sprzedaż kombajnów prowadzi dealer maszyn rolniczych Agravis Technik Polska. Swoją działalnością obejmuje Polskę północno-zachodnią, a także część środkową oraz zachodnią. Nasi specjaliści pomogą w wyborze właściwego kombajnu, poza tym oferujemy również profesjonalny serwis maszyn rolniczych.

Części zamienne i akcesoria do kombajnów AVR

Agravis Technik Polska prowadzi sprzedaż maszyn rolniczych, poza tym sklep oferuje oryginalne części zamienne i akcesoria do kombajnów marki AVR. Bezawaryjna praca kombajnu wymaga bowiem zastosowania wyróżniających się wysoką jakością części i akcesoriów. Szczególnie ważny jest stan łożyska, a także poszczególnych elementów układu napędowego.

Kombajn rolniczy AVR

Symbol nowoczesnego rolnictwa

Firma AVR to renomowany producent wysokowydajnych kombajnów rolniczych, które są synonimem innowacyjności i niezawodności. Ich maszyny, dedykowane głównie do zbioru ziemniaków, wyróżniają się minimalnymi stratami ziarna oraz niskimi kosztami eksploatacji, co przekłada się na większą rentowność gospodarstw rolnych. Kombajny AVR, dzięki swoim wyjątkowym parametrom technicznym, pozwalają na osiągnięcie bardziej satysfakcjonujących zbiorów, nawet w trudnych warunkach pogodowych. Ponadto, łatwość obsługi i wysoka jakość wykonania sprawiają, że są one chętnie wybierane przez rolników poszukujących niezawodnych i efektywnych rozwiązań.

Firma Agravis Technik Polska jako dealer oferuje pełną gamę kombajnów AVR, zapewniając profesjonalne doradztwo oraz serwis. Zachęcamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej o ofercie i znaleźć maszynę idealnie dopasowaną do potrzeb Państwa gospodarstwa.