Kontakt

Skontaktuj się z nami
+48 571 227 000

Najedź kursorem na mapę

Sprzedaż maszyn

Patryk Samelczak

Sprzedaż maszyn nowych i używanych
Powiaty: gostyński, krotoszyński, kościański, leszczyński, rawicki, wolsztyński

patryk.samelczak@agravis-polska.com
Tel. +48 571 227 030

Patryk Robakowski

Sprzedaż maszyn Fendt i Väderstad
Powiaty: jarociński, pleszewski, ostrowski, pleszewski, kaliski, m. Kalisz

patryk.robakowski@agravis-polska.com
Tel. +48 571 227 006

Gregor Kremer

Doradca klientów strategicznych

gregor.kremer@agravis-polska.com
Tel. +48 571 227 003

Krzysztof Bojczuk

Sprzedaż maszyn nowych i używanych
Powiaty: poznański, m.Poznań, średzki, śremski, wrzesiński, słupecki

krzysztof.bojczuk@agravis-polska.com
Tel. +48 571 227 011

Tomasz Skuza

AGRAVIS Technik Polska – oddział w Karlino
Kierownik Regionu do spraw sprzedaży maszyn i urządzeń rolniczych
Powiaty: świnoujski, policki, szczeciński, m.Szczecin, kamieński, gryficki, kołobrzeski, białogardzki, świdwiński, łobeski

tomasz.skuza@agravis-polska.com
Tel. +48 571 227 047

Daniel Januszak

Sprzedaż maszyn nowych i używanych
Powiaty: nowotomyski, chdzieski, czarnkowo-czcianecki, szamotulski, drawaski, międzychodzki

daniel.januszak@agravis-polska.com
Tel. +48 571 227 050

Mariusz Szczesiak

Sprzedaż maszyn nowych i używanych
Powiaty: m.Konin, koniński, kolski, turecki

mariusz.szczesiak@agravis-polska.com
Tel. +48 571 227 052

Adam Elwart

Sprzedaż maszyn nowych i używanych
Powiaty: koszaliński, m. Koszalin, sławieński, m. Słupsk, słupski, bytowski

adam.elwart@agravis-polska.com
Tel. +48 571 227 017

Kacper Baran

Sprzedaż maszyn nowych i używanych
Powiaty: sieradzki, poddębicki, zduńskowolski, łaski, łęczycki, zgierski, łódzki, pabianicki

kacper.baran@agravis-polska.com
Tel. +48 571 227 055

Maciej Mokry

Sprzedaż maszyn Valtra i towarzyszących
Powiaty: kaliski, pleszewski, ostrowski, jarociński
sprzedaż marki Valtra oraz maszyn towarzyszących

maciej.mokry@agravis-polska.com
Tel. +48 571 227 020

Jarosław Słomiński

Sprzedaż maszyn
Powiaty: lęborski, kartuski, wejherowski, pucki, Gdynia, m. Sopot

jaroslaw.slominski@agravis-polska.com
Tel: +48 571 227 028

Mateusz Gmerek

Sprzedaż maszyn
Powiaty: grodziski, obornicki, gnieźnieński, wągrowiecki i północny tereny poznańskiego (gminy Tranowo Podgórne, Rokietnica, Suchy Las, Murowana Goślina, Czerwonak, Swarzędz, Pobiedziska, Kostrzyn)

mateusz.gmerek@agravis-polska.com
Tel: +48 571 227 032

Zbigniew Markiewicz

Koordynator ds. sprzedaży

zbigniew.markiewicz@agravis-polska.com
Tel: +48 571 227 024

Serwis
– zadzwoń 571 227 000

Łukasz Jankowiak

Kierownik Serwisów Agravis Technik Polska

lukasz.jankowiak@agravis-polska.com
tel: +48 571 227 000

Karol Maciejewski

Kierownik Serwisu – Pianowo

karol.maciejewski@agravis-polska.com
Tel: +48 571 227 000

Łukasz Michalski

Specjalista do spraw serwisu

lukasz.michalski@agravis-polska.com

Marcin Lórych

Serwisant

marcin.lorych@agravis-polska.com

Tomasz Naskręt

Serwisant

tomasz.naskret@agravis-polska.com

Przemysław Grześczyk

Serwisant

przemyslaw.grzesczyk@agravis-polska.com
Tel: +48 571 227 004

Mateusz Waligóra

Serwisant

mateusz.waligora@agravis-polska.com

Szymon Waligóra

Serwisant

szymon.waligora@agravis-polska.com

Tomasz Emilit

Kierownik Serwisu – Karlino

tomasz.emilit@agravis-polska.com
Tel: +48 571 227 000

Hubert Sudyk

Serwisant

hubert.sudyk@agravis-polska.com

Jacek Kasperkowiak

Specjalista do spraw administracyjnych w serwisie

jacek.kasperkowiak@agravis-polska.com

Sprzedaż części

Adrian Świątkowski

Kierownik działu części

adrian.swiatkowski@agravis-polska.com
Tel: +48 571 227 045

Bartosz Kamiński

Asystent d/s sprzedaży części zamiennych

bartosz.kaminski@agravis-polska.com
Tel: +48 571 227 012

Administracja i Księgowość

Kamila Antkowiak

Administracja, windykacja należności

kamila.antkowiak@agravis-polska.com
Tel: +48 571 227 005

Sylwia Koler

Księgowość

sylwia.koler-klos@agravis-polska.com
Tel: +48 571 227 049

Marta Góralska

Administracja
AGRAVIS Technik Polska – oddział Karlino

marta.goralska@agravis-polska.com
Tel: +48 571 227 018

Magdalena Poręba

Finansowanie fabryczne

magdalena.poreba@agravis-polska.com
Tel: +48571227035

Karolina Baksalerska

Administracja
AGRAVIS Technik Polska – oddział Potęgowo

karolina.baksalerska@agravis-polska.com
Tel. +48 571 227 029

Agata Wojtysiak

Administracja
AGRAVIS Technik Polska – oddział Ceków

agata.wojtysiak@agravis-polska.com
Tel. +48 571 227 040

Kierownictwo

Jörg Denekas

Prezes zarządu

joerg.denekas@agravis-polska.com

Łukasz Połomski

Prokurent

lukasz.polomski@agravis-polska.com
Tel: +48 664 767 075

Michał Głąb

Dyrektor d/s Finansów i Rozwoju

michal.glab@agravis-polska.com
Tel: +48 571 227 007

Bartłomiej Smoliński

Dyrektor Handlowy

bartlomiej.smolinski@agravis-polska.com
Tel: +48 571 227 033

AGRAVIS TECHNIK POLSKA
ZAWSZE JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI!
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
KONTAKT

E-MAIL: info@agravis-technik.pl

GODZINY OTWARCIA:
Od 8 do 16.00

ODDZIAŁY

AGRAVIS Technik Polska w Kościanie,
Pianowo 46, 64-000 Pianowo

AGRAVIS Technik Polska w Karlinie,
Krzywopłoty 3, 78-230 Karlino

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Zapisz się do Newslettera już dziś!