Serdecznie Witamy w

AGRAVIS TECHNIK POLSKA

Kombajny rolnicze

Do podstawowych maszyn rolniczych niezbędnych w każdym gospodarstwie zalicza się kombajny rolnicze. AGRAVIS Technik Polska oferuje szeroki wybór kombajnów rolniczych renomowanych marek Fendt i AVR, które cieszą się uznaniem za wyjątkową trwałość oraz efektywność pracy. Nowoczesne kombajny rolnicze tych producentów wyposażone są w zaawansowane technologie, które zapewniają wysoką wydajność oraz dokładność podczas zbiorów. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, kombajny te gwarantują niezawodność i znakomite rezultaty w każdych warunkach polowych.

Nowe kombajny rolnicze

Poznaj nową generację kombajnów rolniczych, które rewolucjonizują prace żniwne, oferując niezrównaną precyzję i wydajność.

Kombajny to wielofunkcyjne maszyny rolnicze, które umożliwiają szybkie i sprawne wykonywanie prac podczas żniw. Mogą być wykorzystywane do zbioru wszystkich rodzajów roślin. Jako dealer maszyn rolniczych prowadzimy sprzedaż kombajnów znanych i cenionych producentów, które wyróżniają się doskonałą precyzją i gwarancją niezawodnego działania przez długi czas. 

Kombajn rolniczy Fendt
Kombajn rolniczy Fendt

Nowe kombajny rolnicze Fendt

Kombajny marki Fendt łączą w sobie funkcje kilku maszyn, przez co wykonywane przez nie prace przebiegają szybciej i sprawniej, poza tym wymagają mniej osób oraz wysiłku. Dzięki nim można szybko zebrać plony i dostarczyć je do miejsca magazynowania. Poszczególne modele kombajnów Fendt różnią się parametrami technicznymi, więc każdy powinien znaleźć maszynę odpowiadającą jego potrzebom. 

Nowe kombajny AVR

Agravis Technik Polska oferuje także wyróżniające się wysoką jakością nowoczesne kombajny AVR, które charakteryzują się doskonałą wydajnością. Ich zastosowanie pozwala obniżyć koszty produkcji roślin uprawnych, poza tym skraca czas poświęcony na zbiór. Pozwalają więc uzyskać plony przy jak najmniejszych nakładach.  

Kombajn rolniczy AVR
Kombajn rolniczy - zbożowy Fendt

Rodzaje kombajnów rolniczych – jaki wybrać?

Wybierając kombajny zbożowe, uwagę należy zwrócić przede wszystkim na wielkość gospodarstwa, poza tym istotne jest ich przeznaczenie. W zależności od profilu gospodarstwa rolnego do wyboru jest kombajn do zboża, poza tym popularne są także kombajny do ziemniaków. Warto pamiętać, że w przypadku niewielkich powierzchni najlepiej sprawdzą się kombajny z mniejszymi hederami. 

Wielofunkcyjne nowe kombajny zbożowe to jedne z najważniejszych maszyn rolniczych, które są dostępne zarówno dla rolników będących właścicielami małych i średnich gospodarstw, jak i dla przedsiębiorców posiadających gospodarstwa o dużym areale. Kombajn zbożowy to maszyna jednoetapowa, która znajduje zastosowanie przy koszeniu, młóceniu i transporcie zbóż. 

Ważnymi maszynami w każdym gospodarstwie rolnym są kombajny do ziemniaków, które umożliwiają oddzielenie bulw od ziemi, łęcin oraz zanieczyszczeń. Kombajny ziemniaczane zapewniają także sprawny załadunek płodów rolnych na przyczepy transportowe. To idealny wybór zarówno w przypadku mniejszych, jak i średnich oraz dużych gospodarstw. 

Jeśli chodzi o nowoczesne kombajny, na uwagę zasługują kombajny klawiszowe i rotorowe. Jedną z zalet kombajnów klawiszowych jest stabilna praca, poza tym są łatwe w obsłudze i tańsze w utrzymaniu. Kombajny rotorowe natomiast wyróżniają się doskonałą wydajnością, co zapewnia szybszą pracę i lepszą separację ziarna od słomy. 

Kombajn rolniczy Fendt
Kombajn rolniczy Fendt

Jaki wybrać kombajn zbożowy w zależności od liczby hektarów?

Zakup kombajnu rolniczego powinien być przemyślany, ponieważ będzie stosowany przez wiele lat. Wybierając kombajny rolnicze, uwagę należy zwrócić na wydajność poszczególnych modeli. Kupując kombajny zbożowe, warto sprawdzić zwłaszcza ilość hektarów, jaką maszyna będzie w stanie zebrać w sezonie roboczym. W przypadku dużych areałów sprawdzają się kombajny o konstrukcji rotorowej.

Wybór kombajnu rolniczego zależy od wielkości gospodarstwa. Jeśli chodzi o kombajny rolnicze na 20 ha, sprawdzić się mogą pojazdy o dobrej zwrotności, które są wyposażone w mniejsze hedery. Warto również sprawdzić rodzaj silnika. W przypadku niewielkich gospodarstw pomocne mogą się okazać już kombajny o stosunkowo niewielkiej mocy silnika. 

Jeśli chodzi o pojazdy rolnicze do obsługi pola o powierzchni 50 ha, wystarczą kombajny o mocy silnika około 200 KM. Maszyny powinny być także dostosowane do zbioru różnego rodzaju roślin uprawnych, poza tym powinny się wyróżniać prostą oraz intuicyjną obsługą. Uwagę należy również zwrócić na koszty eksploatacji. 

W przypadku gospodarstw wielkoobszarowych mogą się sprawdzić nowoczesne kombajny, które wyróżniają się wysoką wydajnością i niezawodnością. Kombajn na 100 ha powinien też cechować się odpowiednio dużą mocą silnika, poza tym ważny jest typ przekładni oraz dodatki poprawiające komfort jazdy. 

Kombajn rolniczy - zbożowy Fendt
Kombajn rolniczy - zbożowy Fendt

Kombajn używany czy nowy – co wybrać?

Na używany kombajn rolniczy decydują się zwykle rolnicy, którzy dysponują ograniczonym budżetem lub posiadają niewielkie gospodarstwo. Zakup nowego kombajnu wiąże się natomiast z wysoką wydajnością, nowoczesną technologią i gwarancją producenta. Niezależnie od tego, jaki sprzęt rolniczy wybierze właściciel gospodarstwa rolnego, powinien zadbać o jego stan techniczny. 

Ceny i promocje na nowe kombajny rolnicze

Agravis Technik Polska oferuje wyróżniające się wysoką jakością kombajny na sprzedaż. Dokładamy wszelkich starań, aby cena nowych kombajnów rolniczych była atrakcyjna dla klienta. Aby poznać szczegółowy cennik, zapraszamy do kontaktu z wybranym oddziałem. Właścicielom gospodarstw rolnych oferujemy również promocje na wybrane modele kombajnów – zakup takiej maszyny to doskonała okazja na zaopatrzenie się w solidny sprzęt w korzystnej cenie. 

Agravis Technik - Fendt
Fendt

Finansowanie nowych kombajnów rolniczych

Prowadzimy sprzedaż maszyn rolniczych, do których zaliczają się wytrzymałe, wielozadaniowe kombajny. Przed wyborem modelu kombajnu warto sprawdzić, czy jest możliwe finansowanie maszyn rolniczych. Istnieje wiele programów, które umożliwiają otrzymanie dofinansowania na wybrany sprzęt rolniczy do posiadanego gospodarstwa. 

Gdzie kupić nowe kombajny rolnicze?

Wyróżniające się wysoką jakością maszyny rolnicze oferuje dealer maszyn rolniczych Agravis Technik Polska. W ofercie są dostępne nowe kombajny ziemniaczane oraz kombajny do zbóż. Wszystkie kombajny posiadają pozytywne opinie, które potwierdzają niezawodność sprzętu i możliwość wykorzystania go w każdych warunkach. 

Kombajn rolniczy Fendt
Kombajn rolniczy Fendt

Części zamienne i akcesoria do kombajnów

Oferujemy nie tylko maszyny rolnicze na sprzedaż – nasza bogata oferta dotyczy również części zamiennych i akcesoriów do kombajnów. Sklep oferuje niezawodne części do kombajnów rolniczych wielu znanych marek. Jeżeli nie jesteś pewien, jakie części wybrać, zachęcamy do kontaktu z naszymi wykwalifikowanymi specjalistami.

Symbol nowoczesnego rolnictwa

Odkryj, jak kombajny Fendt mogą przekształcić Twoje rolnictwo, łącząc funkcjonalność wielu maszyn w jednej, co przekłada się na szybsze i bardziej efektywne prace. Minimalizują potrzebę zaangażowania dużej liczby osób i znacząco obniżają wysiłek fizyczny.

Z ich pomocą zbieranie plonów i transport do magazynu staje się nie tylko prostsze, ale i szybsze. Dostępna różnorodność modeli o zróżnicowanych parametrach technicznych gwarantuje, że każdy znajdzie kombajn idealnie dopasowany do swoich potrzeb. Zapraszamy do kontaktu, aby dowiedzieć się więcej i wybrać maszynę, która najlepiej odpowiada Twoim wymaganiom. Rozpocznijmy rozmowę już dziś!

AGRAVIS TECHNIK POLSKA
ZAWSZE JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI!
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Zapisz się do Newslettera już dziś!

AGRAVIS TECHNIK POLSKA SPÓŁKA Z O. O

KRS: 0000745718

ADRES: 64-000 PIANOWO 46

NIP: 7831786633

KAPITAŁ ZAKŁADOWY: 18 280 800,00 ZŁ

REGON: 381066937