Patryk Robakowski

Sprzedaż maszyn Fendt i Väderstad
Powiaty: jarociński, pleszewski, ostrowski, pleszewski, kaliski, m. Kalisz

patryk.robakowski@agravis-polska.com
Tel. +48 571 227 006

Mariusz Szczesiak

Sprzedaż maszyn nowych i używanych
Powiaty: m.Konin, koniński, kolski, turecki

mariusz.szczesiak@agravis-polska.com
Tel. +48 571 227 052

Kacper Baran

Sprzedaż maszyn nowych i używanych
Powiaty: sieradzki, poddębicki, zduńskowolski, łaski, łęczycki, zgierski, łódzki, pabianicki

kacper.baran@agravis-polska.com
Tel. +48 571 227 055

Maciej Mokry

Sprzedaż maszyn Valtra i towarzyszących
Powiaty: kaliski, pleszewski, ostrowski, jarociński
sprzedaż marki Valtra oraz maszyn towarzyszących

maciej.mokry@agravis-polska.com
Tel. +48 571 227 020

Kinga Cholajda

Specjalista do spraw rolnictwa precyzyjnego

kinga.cholajda@agravis-polska.com
Tel: +48 571 227 037

Paweł Janczak

Kierownik serwisu – Ceków

pawel.janczak@agravis-polska.com
+48 571 227 036

Przemysław Grześczyk

Serwisant Ceków

przemyslaw.grzesczyk@agravis-polska.com

Serhii Patenko

Serwisant Ceków

serhii.patenko@agravis-polska.com

Mateusz Kaczmarek

Serwisant Ceków

mateusz.kaczmarek@agravis-polska.com

Dariusz Kujawa

Serwisant Ceków

dariusz.kujawa@agravis-polska.com

Michał Jaśkiewicz 

Serwisant Ceków

michal.jaskiewicz@agravis-polska.com

Mateusz Jakubczak

Serwisant Ceków

mateusz.jakubczak@agravis-polska.com

Adrian Świątkowski

Kierownik działu części

adrian.swiatkowski@agravis-polska.com
Tel: +48 571 227 045

Bartosz Kamiński

Asystent d/s sprzedaży części zamiennych

bartosz.kaminski@agravis-polska.com
Tel: +48 571 227 012

Kamila Antkowiak

Administracja, windykacja należności

kamila.antkowiak@agravis-polska.com
Tel: +48 571 227 005

Sylwia Koler

Księgowość

sylwia.koler-klos@agravis-polska.com
Tel: +48 571 227 049

Marta Góralska

Administracja
AGRAVIS Technik Polska – oddział Karlino

marta.goralska@agravis-polska.com
Tel: +48 571 227 018

Magdalena Poręba

Finansowanie fabryczne

magdalena.poreba@agravis-polska.com
Tel: +48571227035

Karolina Baksalerska

Administracja
AGRAVIS Technik Polska – oddział Potęgowo

karolina.baksalerska@agravis-polska.com
Tel. +48 571 227 029

Jörg Denekas

Prezes zarządu

joerg.denekas@agravis-polska.com

Łukasz Połomski

Prokurent

lukasz.polomski@agravis-polska.com

Michał Głąb

Dyrektor d/s Finansów i Rozwoju

michal.glab@agravis-polska.com
Tel: +48 571 227 007

Bartłomiej Smoliński

Dyrektor Handlowy

bartlomiej.smolinski@agravis-polska.com
Tel: +48 571 227 033

Łukasz Jankowiak

Kierownik Serwisów Agravis Technik Polska

lukasz.jankowiak@agravis-polska.com
tel: +48 571 227 000

Oddziały

Sprawdź nasze inne oddziały
+48 571 227 000

Najedź kursorem na mapę

AGRAVIS TECHNIK POLSKA
ZAWSZE JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI!
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
KONTAKT

E-MAIL: info@agravis-technik.pl

GODZINY OTWARCIA:
Od 8 do 16.00

ODDZIAŁY

AGRAVIS Technik Polska w Kościanie,
Pianowo 46, 64-000 Pianowo

AGRAVIS Technik Polska w Karlinie,
Krzywopłoty 3, 78-230 Karlino

AGRAVIS Technik Polska oddział Potęgowo,
Przemysłowa 7c, 76-230 Potęgowo

AGRAVIS Technik Polska oddział Ceków
Ceków 41, 62-834 Ceków

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Zapisz się do Newslettera już dziś!