Zakres terytorialny

Powiaty

Patryk Robakowski

Specjalista ds. sprzedaży:  Fendt i Väderstad
Powiaty: jarociński, pleszewski, ostrowski, pleszewski, kaliski, m. Kalisz

patryk.robakowski@agravis.pl
Tel. +48 571 227 006

Kacper Baran

Specjalista ds. sprzedaży
Powiaty: sieradzki, poddębicki, zduńskowolski, łaski, łęczycki, zgierski, łódzki, pabianicki

kacper.baran@agravis.pl
Tel. +48 571 227 055

Maciej Mokry

Specjalista ds. sprzedaży: Valtra i maszyn towarzyszących
Powiaty: kaliski, pleszewski, ostrowski, jarociński

maciej.mokry@agravis.pl
Tel. +48 571 227 020

Kinga Cholajda

Specjalista do spraw Marketingu

kinga.cholajda@agravis.pl
Tel: +48 571 227 037

Mateusz Jakubczak

Kierownik serwisu – Ceków

mateusz.jakubczak@agravis.pl
+48 571 227 048

Przemysław Grześczyk

Serwisant Ceków

przemyslaw.grzesczyk@agravis.pl

Serhii Patenko

Serwisant Ceków

serhii.patenko@agravis.pl

Mateusz Kaczmarek

Serwisant Ceków

mateusz.kaczmarek@agravis.pl

Dariusz Kujawa

Serwisant Ceków

dariusz.kujawa@agravis.pl

Michał Jaśkiewicz 

Serwisant Ceków

michal.jaskiewicz@agravis.pl

Piotr Ziółkowski

Dział Części

piotr.ziolkowski@agravis.pl

+48 571 227 059

Arkadiusz Mankiewicz

Serwisant Ceków

arkadiusz.mankiewicz@agravis.pl

Karol Nowak

Serwisant Ceków

karol.nowak@agravis.pl

Piotr Ziółkowski

Specjalista ds. sprzedaży części zamiennych

piotr.ziolkowski@agravis.pl

+48 571 227 059

Kamil Jamroszczyk

Specjalista ds. sprzedaży części zamiennych

kamil.jamroszczyk@agravis.pl

Natalia Penzii

Administracja

natalia.penzii@agravis.pl
Tel: +48 571 227 040

Paweł Olech

Prezes Zarządu

pawel.olech@agravis.pl

Łukasz Połomski

Dział Prawny (Prokurent)

lukasz.polomski@agravis.pl

Łukasz Jankowiak

Dyrektor Serwisu

lukasz.jankowiak@agravis.pl

Adam Szewczak

Dyrektor Ds. Finansów

adam.szewczak@agravis.pl

Oddziały

Sprawdź nasze inne oddziały
+48 571 227 000

Najedź kursorem na mapę

AGRAVIS TECHNIK POLSKA
ZAWSZE JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI!
ODDZIAŁY

AGRAVIS Technik Polska w Kościanie,
Pianowo 46, 64-000 Pianowo

AGRAVIS Technik Polska w Karlinie,
Krzywopłoty 3, 78-230 Karlino

AGRAVIS Technik Polska w Okmianach,
Okmiany 30R, 59-225 Chojnów

AGRAVIS Technik Polska oddział Potęgowo,
Przemysłowa 7c, 76-230 Potęgowo

AGRAVIS Technik Polska oddział Ceków
Ceków 41, 62-834 Ceków

AGRAVIS Technik Polska w Jastrowie
Byszki 7 , 64-915 Jastrowie

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Zapisz się do Newslettera już dziś!

AGRAVIS TECHNIK POLSKA SPÓŁKA Z O. O

KRS: 0000745718

ADRES: 64-000 PIANOWO WIELKOPOLSKIE 46

NIP: 7831786633

KAPITAŁ ZAKŁADOWY: 18 280 800,00 ZŁ

REGON: 381066937