Zakres terytorialny

Powiaty

Daniel Januszak

Specjalista ds. sprzedaży

Powiaty: Człuchowski, Złotowski, Wałecki, Pilski, Czarnkowsko-Trzcian, Chodzieski, Szamotulski, Nowotomyski, Wągrowiecki

daniel.januszak@agravis-polska.com
Tel. +48 571 227 050

Mateusz Gmerek

Specjalista ds. sprzedaży

mateusz.gmerek@agravis-polska.com
Tel: +48 571 227 032

Janusz Wielgosz 

Specjalista ds. sprzedaży

Powiaty: Człuchowski, Złotowski, Wałecki, Pilski, Czarnkowsko-Trzcian, Chodzieski, Szamotulski, Nowotomyski, Wągrowiecki

janusz.wielgosz@agravis.pl
Tel. +48 571 227 062

Paweł Soroka

Kierownik Serwisu – oddział Jastrowie

pawel.soroka@agravis.pl
Tel: +48 571 227 060

Paweł Kondaszewski 

Serwisant

pawel.kondaszewski@agravis.pl

Jan Grzegorczyk

Serwisant

jan.grzegorczyk@agravis.pl 

Bogusław Jegier 

Sprzedaż maszyn

boguslaw.jegier@agravis.pl

Klaudyna Lewandowska

Administracja – oddział Jastrowie

klaudyna.lewandowska@agravis.pl
Tel: +48 571 227 061

Paweł Olech

Prezes Zarządu

pawel.olech@agravis.pl

Łukasz Połomski

Dział Prawny (Prokurent)

lukasz.polomski@agravis.pl

Łukasz Jankowiak

Dyrektor Serwisu

lukasz.jankowiak@agravis.pl

Adam Szewczak

Dyrektor Ds. Finansów

adam.szewczak@agravis.pl

Oddziały

Sprawdź nasze inne oddziały
+48 571 227 000

Najedź kursorem na mapę

AGRAVIS TECHNIK POLSKA
ZAWSZE JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI!
ODDZIAŁY

AGRAVIS Technik Polska w Kościanie,
Pianowo 46, 64-000 Pianowo

AGRAVIS Technik Polska w Karlinie,
Krzywopłoty 3, 78-230 Karlino

AGRAVIS Technik Polska w Okmianach,
Okmiany 30R, 59-225 Chojnów

AGRAVIS Technik Polska oddział Potęgowo,
Przemysłowa 7c, 76-230 Potęgowo

AGRAVIS Technik Polska oddział Ceków
Ceków 41, 62-834 Ceków

AGRAVIS Technik Polska w Jastrowie
Byszki 7 , 64-915 Jastrowie

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Zapisz się do Newslettera już dziś!