Zakres terytorialny

Powiaty

Michał Tryszpiot 

Regionalny kierownik sprzedaży

michal.tryszpiot@agravis-polska.com
Tel: +48 795 350 843

Dawid Brzozowski 

Przedstawiciel handlowy

dawid.brzozowski@agravis-polska.com
Tel: +48 782 350 888

Radosław Tabisz 

Przedstawiciel handlowy

radoslaw.tabisz@agravis-polska.com
Tel. +48 782 350 855

Remigiusz Karaban

Przedstawiciel handlowy

remigiusz.karaban@agravis-polska.com
Tel: +48 782 350 845

Łukasz Stupiec

Przedstawiciel handlowy

lukasz.stupiec@agravis-polska.com
Tel: +48 782 350 843

Jakub Ilnicki 

Przedstawiciel handlowy

jakub.ilnicki@agravis-polska.com
Tel: +48 782 350 411

Marcin Niedźwiedź 

Mechanik, Serwisant

marcin.niedzwiedz@agravis-polska.com

Jan Pankiewicz 

Mechanik, Serwisant

jan.pankiewicz@agravis-polska.com

Norbert Rudzik 

Kierownik Działu Serwisu

norbert.rudzik@agravis-polska.com
Tel. +48 795 350 844

Marcin Wąsik 

Mechanik, Serwisant

marcin.wasik@agravis-polska.com

Jan Chmielowiec 

Mechanik, Serwisant

jan.chmielowiec@agravis-polska.com

Kacper Ważny 

Mechanik, Serwisant

kacper.wazny@agravis-polska.com

Jan Chmielowiec 

Mechanik, Serwisant

jan.chmielowiec@agravis-polska.com

Szymon Kaziuk 

Koordynator do spraw serwisu

szymon.kaziuk@agravis-polska.com

Kamil Zapał

Kierownik oddziału/Kierownik działu części

kamil.zapal@agravis-polska.com
Tel. +48 782 747 494

Adrian Borucki 

Informatyk

adrian.borucki@agravis-polska.com

Joanna Skrukwa 

Specjalista do spraw finansów

joanna.skrukwa@agravis-polska.com
Tel: +48 725 155 787

Bogdan Pachla 

Magazynier

bogdan.pachla@agravis-polska.com
Tel: +48 784 622 823

Jörg Denekas

Prezes zarządu

joerg.denekas@agravis-polska.com

Łukasz Połomski

Dział Prawny (Prokurent)

lukasz.polomski@agravis-polska.com

Michał Głąb

Dyrektor Sprzedaży Części i Rozwoju

michal.glab@agravis-polska.com

Bartłomiej Smoliński

Dyrektor Handlowy

bartlomiej.smolinski@agravis-polska.com

Łukasz Jankowiak

Dyrektor Serwisu

lukasz.jankowiak@agravis-polska.com

Adam Szewczak

Dyrektor Ds. Finansów

adam.szewczak@agravis-polska.com

Paweł Olech

Dyrektor Zarządzający

Oddziały

Sprawdź nasze inne oddziały
+48 571 227 000

Najedź kursorem na mapę

AGRAVIS TECHNIK POLSKA
ZAWSZE JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI!
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
KONTAKT

E-MAIL: info@agravis-technik.pl

GODZINY OTWARCIA:
Od 8 do 16.00

ODDZIAŁY

AGRAVIS Technik Polska w Kościanie,
Pianowo 46, 64-000 Pianowo

AGRAVIS Technik Polska w Karlinie,
Krzywopłoty 3, 78-230 Karlino

AGRAVIS Technik Polska oddział Potęgowo,
Przemysłowa 7c, 76-230 Potęgowo

AGRAVIS Technik Polska oddział Ceków
Ceków 41, 62-834 Ceków

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Zapisz się do Newslettera już dziś!