Zakres terytorialny

Powiaty

Michał Tryszpiot 

Kierownik Sprzedaży Maszyn Używanych

michal.tryszpiot@agravis.pl
Tel: +48571227542

Dawid Brzozowski 

Kierownik Marketingu Produktu

dawid.brzozowski@agravis.pl
Tel: +48571227547

Radosław Tabisz 

Kierownik Sprzedaży Maszyn Używanych

radoslaw.tabisz@agravis.pl
Tel. +48571227541

Remigiusz Karaban

Specjalista ds. sprzedaży

powiaty: Zielona Góra/ Zielonogórski, Świebodziński, Krośnieński, Żarski, Żagański, Bolesławiecki, Zgorzelecki, Lubański, Lwówecki, Złotoryjski, Jeleniogórski, Jaworski, Wałbrzyski, Świdnicki, Kamiennogórski

remigiusz.karaban@agravis.pl
Tel: +48571227546

Łukasz Stupiec

Specjalista ds. sprzedaży

lukasz.stupiec@agravis.pl
Tel: +48571227545

Jakub Ilnicki 

Specjalista ds. sprzedaży

powiaty: Legnica/Legnicki, Średzki, Trzebnicki, Milicki

jakub.ilnicki@agravis.pl
Tel: +48571227548

Marcin Niedźwiedź 

Mechanik, Serwisant

marcin.niedzwiedz@agravis.pl

Jan Pankiewicz 

Mechanik, Serwisant

jan.pankiewicz@agravis.pl

Norbert Rudzik 

Kierownik Działu Serwisu

norbert.rudzik@agravis.pl
Tel. +48571227557

Jan Chmielowiec 

Mechanik, Serwisant

jan.chmielowiec@agravis.pl

Kacper Ważny 

Mechanik, Serwisant

kacper.wazny@agravis.pl

Szymon Kaziuk 

Koordynator do spraw serwisu

szymon.kaziuk@agravis.pl

Kamil Zapał

Kierownik oddziału/Regionalny Kierownik Sprzedaży Części

kamil.zapal@agravis.pl
Tel. +48571227543

Adrian Borucki 

Informatyk

adrian.borucki@agravis.pl

Joanna Skrukwa 

Specjalista do spraw finansów

joanna.skrukwa@agravis.pl
Tel: +48571227544

Bogdan Pachla 

Magazynier

bogdan.pachla@agravis.pl
Tel: +48571227551

Paweł Olech

Prezes Zarządu

pawel.olech@agravis.pl

Łukasz Połomski

Dział Prawny (Prokurent)

lukasz.polomski@agravis,pl

Łukasz Jankowiak

Dyrektor Serwisu

lukasz.jankowiak@agravis.pl

Piotr Matczyński

Dyrektor ds. Sprzedaży

piotr.matczynski@agravis.pl

Oddziały

Sprawdź nasze inne oddziały
+48 571 227 000

Najedź kursorem na mapę

AGRAVIS TECHNIK POLSKA
ZAWSZE JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI!
ODDZIAŁY

AGRAVIS Technik Polska w Kościanie,
Pianowo 46, 64-000 Pianowo

AGRAVIS Technik Polska w Karlinie,
Krzywopłoty 3, 78-230 Karlino

AGRAVIS Technik Polska w Okmianach,
Okmiany 30R, 59-225 Chojnów

AGRAVIS Technik Polska oddział Potęgowo,
Przemysłowa 7c, 76-230 Potęgowo

AGRAVIS Technik Polska oddział Ceków
Ceków 41, 62-834 Ceków

AGRAVIS Technik Polska w Jastrowie
Byszki 7 , 64-915 Jastrowie

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Zapisz się do Newslettera już dziś!

AGRAVIS TECHNIK POLSKA SPÓŁKA Z O. O

KRS: 0000745718

ADRES: 64-000 PIANOWO WIELKOPOLSKIE 46

NIP: 7831786633

KAPITAŁ ZAKŁADOWY: 18 280 800,00 ZŁ

REGON: 381066937