Patryk Samelczak

Sprzedaż maszyn nowych i używanych
Powiaty: gostyński, krotoszyński, kościański, leszczyński, rawicki, wolsztyński

patryk.samelczak@agravis-polska.com
Tel. +48 571 227 030

Gregor Kremer

Doradca klientów strategicznych

gregor.kremer@agravis-polska.com
Tel. +48 571 227 003

Krzysztof Bojczuk

Sprzedaż maszyn nowych i używanych
Powiaty: poznański, m.Poznań, średzki, śremski, wrzesiński, słupecki

krzysztof.bojczuk@agravis-polska.com
Tel. +48 571 227 011

Karol Maciejewski

Kierownik Serwisu – Pianowo

karol.maciejewski@agravis-polska.com
Tel: +48 571 227 008

Marcin Lórych

Serwisant Pianowo

marcin.lorych@agravis-polska.com

Tomasz Naskręt

Serwisant Pianowo

tomasz.naskret@agravis-polska.com

Mateusz Waligóra

Serwisant Pianowo

mateusz.waligora@agravis-polska.com

Szymon Waligóra

Serwisant Pianowo

szymon.waligora@agravis-polska.com

Bartosz Waszak

Serwisant Pianowo

bartosz.waszak@agravis-polska.com

Wojciech Piasecki

Serwisant Pianowo

wojciech.piasecki@agravis-polska.com

Daniel Bojek

Serwisant Pianowo

daniel.bojek@agravis-polska.com

Adam Bednarek

Serwisant Pianowo

adam.bednarek@agravis-polska.com

Adrian Świątkowski

Kierownik działu części

adrian.swiatkowski@agravis-polska.com
Tel: +48 571 227 045

Bartosz Kamiński

Asystent d/s sprzedaży części zamiennych

bartosz.kaminski@agravis-polska.com
Tel: +48 571 227 012

Kamila Antkowiak

Administracja, windykacja należności

kamila.antkowiak@agravis-polska.com
Tel: +48 571 227 005

Sylwia Koler

Księgowość

sylwia.koler-klos@agravis-polska.com
Tel: +48 571 227 049

Marta Góralska

Administracja
AGRAVIS Technik Polska – oddział Karlino

marta.goralska@agravis-polska.com
Tel: +48 571 227 018

Magdalena Poręba

Finansowanie fabryczne

magdalena.poreba@agravis-polska.com
Tel: +48571227035

Karolina Baksalerska

Administracja
AGRAVIS Technik Polska – oddział Potęgowo

karolina.baksalerska@agravis-polska.com
Tel. +48 571 227 029

Jörg Denekas

Prezes zarządu

joerg.denekas@agravis-polska.com

Łukasz Połomski

Prokurent

lukasz.polomski@agravis-polska.com

Michał Głąb

Dyrektor d/s Finansów i Rozwoju

michal.glab@agravis-polska.com
Tel: +48 571 227 007

Bartłomiej Smoliński

Dyrektor Handlowy

bartlomiej.smolinski@agravis-polska.com
Tel: +48 571 227 033

Łukasz Jankowiak

Kierownik Serwisów Agravis Technik Polska

lukasz.jankowiak@agravis-polska.com
tel: +48 571 227 000

Oddziały

Sprawdź nasze inne oddziały
+48 571 227 000

Najedź kursorem na mapę

AGRAVIS TECHNIK POLSKA
ZAWSZE JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI!
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
KONTAKT

E-MAIL: info@agravis-technik.pl

GODZINY OTWARCIA:
Od 8 do 16.00

ODDZIAŁY

AGRAVIS Technik Polska w Kościanie,
Pianowo 46, 64-000 Pianowo

AGRAVIS Technik Polska w Karlinie,
Krzywopłoty 3, 78-230 Karlino

AGRAVIS Technik Polska oddział Potęgowo,
Przemysłowa 7c, 76-230 Potęgowo

AGRAVIS Technik Polska oddział Ceków
Ceków 41, 62-834 Ceków

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Zapisz się do Newslettera już dziś!