Czy słyszeliście o rolniczej rewolucji w postaci Lemken Rubin 10/1000?

To nie tylko najszersza brona talerzowa na rynku, ale prawdziwy champion wśród narzędzi uprawowych.

W tym wpisie zabiorę Was w podróż po wspaniałych możliwościach, jakie daje to potężne narzędzie, które może spulchnić nawet najtwardsze kawałki ziemi.

Lemken Rubin 10/1000 to majestatyczna odpowiedź na potrzeby nowoczesnego rolnictwa. Wyobraźcie sobie, że ta brona talerzowa ma szerokość 10 metrów!

Lemken Rubin nie tylko błyszczy szerokością, ale też prędkością. W drodze na pole, Rubin potrafi złożyć się do kompaktowych rozmiarów 3×4 m, co jest nie lada sztuczką jak na 10-metrowe narzędzie. Dzięki temu transport i wygodny. Dzięki homologacji UE, możemy go transportować między polami z prędkością do 40 km/h. To oznacza, że transport między polami może być bardzo szybki.  

Technologiczna precyzja – coś więcej niż tylko talerze

Mówią, że diabeł tkwi w szczegółach, ale w przypadku Lemken Rubin, to raczej anioł technologicznej precyzji. Dwa rzędy ząbkowanych talerzy roboczych zagłębiają się na głębokość do 14 cm, zapewniając idealne przygotowanie gleby. Każdy talerz wyposażony jest w zabezpieczenie przed przeciążeniem, dzięki czemu Rubin jest nie tylko potężny, ale i delikatny dla swojej ramy.

Lemken Rubin – zapotrzebowanie na moc

Zapotrzebowanie na moc brony talerzowej Lemken Rubin 10/1000 waha się między 350 a 600 KM, co oznacza, że wiele modeli z naszej oferty nie będzie miało problemu z poruszaniem tego sprzętu. Rubin mimo ogromnych rozmiarów i możliwości – ma normalne wymagania.

Dlaczego warto wybrać
Lemken Rubin 10/1000?!

Jeżeli myślicie, że Lemken Rubin to tylko płaska płyta talerzowa, to jesteście w błędzie. Jego sekcje robocze wyposażone są w zawieszenie wahadłowe, które idealnie kopiują powierzchnię pola

Lemken Rubin 10/1000 posiada symetryczny układ talerzy, co sprawia, że praca brony jest stabilna i efektywna.

Dla Rubin 10/1000 żadne zbocze nie jest zbyt strome. Opcjonalna kompensacja wahadłowa iQ-Contour sprawia, że nawet na nierównym terenie, Rubin pracuje równo i dokładnie. To jak posiadanie szóstego zmysłu, który czuwa nad każdym talerzem.

Symbol nowoczesnego rolnictwa

Lemken Rubin 10/1000 nie tylko zmienia glebę, ale i sposób, w jaki myślimy o rolnictwie. Jest broną talerzową, która oferuje nie tylko szerokość i szybkość, ale i precyzję, efektywność oraz innowacyjność. To narzędzie stworzone dla tych, którzy nie boją się wyzwań i pragną zmieniać rolnictwo na lepsze.

Lemken Rubin 10/1000 to nie tylko najszersza brona talerzowa na rynku, to także symbol nowoczesnego rolnictwa, które idzie z duchem czasu. Czy jesteście gotowi, aby Rubin zagościł na Waszych polach? Jeśli tak, to szykujcie się na rewolucję uprawową, która przyniesie plony, jakich dotąd nie widzieliście!