Nowe ciągniki rolnicze

Ciągniki rolnicze, kluczowe dla wydajności każdego gospodarstwa, służą do wszechstronnych prac polowych, transportowych oraz wsparcia w sadownictwie, ogrodnictwie i działaniach komunalnych.

Ciągniki rolnicze to podstawowe wyposażenie każdego gospodarstwa rolnego, które wykorzystuje się do wielu prac polowych i transportowych. Jako dealer maszyn rolniczych prowadzimy sprzedaż nowych i używanych ciągników rolniczych znanych i cenionych marek, które sprawdzą się zarówno podczas prac polowych, jak i w sadownictwie, ogrodnictwie oraz jako wsparcie wielu prac komunalnych.

Ciągnik rolniczy Fendt
Ciągnik rolniczy Fendt

Nowe ciągniki rolnicze Fendt

Agravis Technik Polska prowadzi sprzedaż ciągników Fendt, które są cenione za wszechstronne zastosowanie. Nowy ciągnik rolniczy Fendt dzięki zaawansowanej technologii wyróżnia się doskonałą wydajnością, poza tym bogata oferta modeli maszyn rolniczych tego producenta umożliwia wybór sprzętu, który można dostosować do bieżących potrzeb gospodarstwa. Będzie to idealny ciągnik do gospodarstwa mlecznego oraz do wykonywania prac związanych z produkcją roślinną i wielu innych. 

Nowe ciągniki rolnicze Valtra

ferowane przez nas nowe traktory Valtra to wysokiej jakości maszyny rolnicze wyróżniające się solidną konstrukcją. Wszystkie traktory tego producenta są cenione również za efektywność, nowoczesne rozwiązania, niezawodność i wszechstronność. Ciągniki Valtra to także oszczędność w eksploatacji oraz lepsza kontrola podczas wykonywania prac polowych. 

Rodzaje ciągników rolniczych – jaki wybrać?

Ciągniki to pojazdy rolnicze przystosowane do ciągnięcia urządzeń lub pojazdów, które nie posiadają własnego napędu. Ze względu na układ jezdny ciągniki dzieli się na kołowe, kołowo-gąsienicowe i gąsienicowe. W zależności od przeznaczenia dzieli się je z kolei na rolnicze, ogrodnicze, sadownicze i komunalne. Poszczególne modele traktorów różnią się między sobą wieloma parametrami, w tym masą, mocą silnika, układem jezdnym czy posiadanym wyposażeniem. Wybierając ciągnik, uwagę należy zwrócić przede wszystkim na jego parametry techniczne i posiadane funkcje, a także na potrzeby gospodarstwa i zakres wykonywanych w nim prac. 

Ciągniki dla małych i średnich gospodarstw

Moc ciągnika rolniczego powinna być dostosowana do wielkości gospodarstwa, poza tym istotny jest również rodzaj gleby i zakres prac do wykonania (np. ciągnik do obory). Dla małych gospodarstw rolnych zalecane są zwykle ciągniki rolnicze o mocy do około 100 KM, z kolei w przypadku średnich gospodarstw wystarczające mogą się okazać ciągniki o mocy około 100-200 KM. 

Ciągniki dla dużych gospodarstw

Właściciele dużych gospodarstw rolnych potrzebują ciągnika, który będzie niezawodny w każdej sytuacji. Sprzęt ten powinien doskonale radzić sobie również podczas intensywnych i trudnych prac w wymagających warunkach. W przypadku dużych gospodarstw rolnych pomocny może się okazać sprzęt rolniczy o mocy powyżej 200 KM. 

Ciągnik rolniczy Fendt
Ciągnik rolniczy Fendt

Ciągniki rolnicze do 100KM 

Wśród ciągników rolniczych o mocy do 100KM na szczególną uwagę zasługują modele Fendt, w tym ciągnik rolniczy Fendt 200 Vario, Fendt 200 V/F/P Vario oraz Fendt e100 V Vario. Dzięki ciągnikom Fendt praca będzie wydajniejsza i bardziej ekonomiczna. Godne uwagi są również ciągniki Valtra o mocy do 100KM serii A (A75, A85, A95) oraz część modeli serii F, które zapewniają dużą wydajność i komfort podczas pracy. 

Ciągniki rolnicze do 100-200KM 

Traktory o mocy do 100-200KM marki Fendt to między innymi modele Fendt 300 Vario i Fendt 500 Vario MY21. Doskonale sprawdzą się w rolnictwie, a także na użytkach zielonych oraz podczas prac transportowych i podwórzowych. Sprzęt rolniczy nowy o mocy 100-200KM to także ciągniki Valtra, do których należą między innymi modele z serii N (N135, N155e – ECO i STD oraz N175). Ciągniki Valtra wyróżniają się niezwykłą wydajnością, ergonomią oraz wygodą. 

Ciągniki rolnicze do powyżej 200KM 

Jeśli chodzi o nowe ciągniki rolnicze o mocy powyżej 200KM, na uwagę zasługują między innymi modele marki Vario, do których należy Fendt 700 Vario Gen7, Fendt 900 Vario MY21, Fendt 900 Vario MT, Fendt 1000 Vario MY21 oraz Fendt 1100 Vario MT. Sprawdzą się one w przypadku ciężkich prac. Duże ciągniki rolnicze o mocy powyżej 200KM to także modele Valtra serii S, które są przeznaczone do wykonywania ciężkich prac rolniczych i przewożenia ciężkich ładunków. 

Ciągniki komunalne

Do wykonywania prac komunalnych polecany jest ciągnik komunalny. Odpowiednio dobrany nowy traktor będzie doskonałym rozwiązaniem np. przy różnego rodzaju pracach porządkowych. Wśród ciągników komunalnych na szczególną uwagę zasługuje ciągnik do odśnieżania oraz ciagnik do koszenia trawy. Przed zakupem ciągnika komunalnego warto zwrócić uwagę na zakres prac, jakie sprzęt będzie musiał wykonać.  

Ciągniki ogrodnicze

Przydatnym sprzętem mogą się okazać również ciągniki ogrodnicze, które ułatwią wykonanie szeregu prac ogrodniczych. Nowoczesne traktory ogrodnicze są wyposażone w wygodne siedziska, poza tym posiadają wiele przydatnych funkcji. Charakteryzują się niezwykle wysoką funkcjonalnością, sprawdzając się w każdym terenie, a ich eksploatacja nie jest kosztowna.  

Ciągniki sadownicze

W gospodarstwach sadowniczych dobrym wyborem mogą się okazać nowe ciągniki sadownicze, które są wykorzystywane przede wszystkim podczas prac pielęgnacyjnych i transportowych. Wybierając ciągnik do sadu, uwagę należy zwrócić między innymi na rozstaw osi i zwrotność, poza tym ciągnik sadowniczy powinien być łatwy w obsłudze.

Ceny i promocje na nowe ciągniki rolnicze

Znaczenie przy wyborze sprzętu rolniczego ma między innymi cena nowych ciągników. Agravis Technik Polska prowadzi sprzedaż ciągników, które posiadają liczne pozytywne opinie dotychczasowych użytkowników. Dokładamy wszelkich starań, aby cennik ciągników rolniczych był atrakcyjny dla klienta, prowadząc akcje promocyjne na wybrane modele traktorów. Prowadzone przez nas akcje promocyjne to doskonała okazja do zakupu dobrej jakości maszyn w przystępnej cenie. 

Ciągnik rolniczy Fendt

Finansowanie nowych ciągników rolniczych

Nowy ciągnik rolniczy to dla wielu właścicieli gospodarstw rolnych kosztowna inwestycja, dlatego warto zastanowić się nad wyborem opcji, jaką jest dofinansowanie na zakup ciągnika. Warto zapoznać się z programami zapewniającymi dopłaty do zakupu ciągnika rolniczego. Finansowanie maszyn rolniczych jest bowiem jednym najprostszych i najkorzystniejszych sposobów na rozwój gospodarstwa.

Gdzie kupić nowe ciągniki rolnicze?

Wielu właścicieli gospodarstw rolnych zastanawia się, gdzie może znaleźć odpowiednie dla potrzeb posiadanego gospodarstwa ciągniki. Na sprzedaż jest wystawianych wiele modeli ciągników rolniczych o zróżnicowanych cenach, w tym nowe ciągniki do 100 tys. Atrakcyjne modele traktorów oferuje między innymi wybrany sklep, a także dealer sprzętu rolniczego Agravis Technik Polska. Z naszą pomocą jego zakup przebiegnie szybko i sprawnie. 

Ciągnik rolniczy Fendt

Części zamienne i akcesoria do ciągników

Zakres naszej działalności obejmuje zarówno sprzedaż ciągnika, jak i części zamiennych oraz wysokiej jakości akcesoriów do traktorów. Nasza oferta produktowa jest niezwykle bogata, a szeroki wybór części do ciągników rolniczych sprawia, że każdy znajdzie tutaj produkt dostosowany do posiadanego sprzętu. 

AGRAVIS TECHNIK POLSKA
ZAWSZE JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI!
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Zapisz się do Newslettera już dziś!

AGRAVIS TECHNIK POLSKA SPÓŁKA Z O. O

KRS: 0000745718

ADRES: 64-000 PIANOWO 46

NIP: 7831786633

KAPITAŁ ZAKŁADOWY: 18 280 800,00 ZŁ

REGON: 381066937