Uniwersalny ciągnik bez kompromisów

Czas na zupełnie nową serię – Fendt 600 Vario. Dzięki kompaktowym rozmiarom i imponującej wydajności seria ta otwiera nowe możliwości w rolnictwie, na użytkach zielonych, w transporcie i przy zastosowaniach z ładowaczem czołowym. Czas na odkrycie innowacyjności i pasji, które znajdują odzwierciedlenie w każdym elemencie tego ciągnika.

Inspiracja naturą

Całkowicie nowa seria Fendt 600 Vario oferuje rolnikom znakomity, uniwersalny ciągnik w segmencie średniej mocy – od 149 KM do maksymalnie 224 KM. Poprzez inspirację imponującymi zdolnościami świata zwierząt, zastosowane są innowacyjne technologie. Poznaj model 600 Vario po raz pierwszy na żywo na targach Agritechnica – światowa nowość, która Cię zainspiruje!

Naturalnie doskonały

Oprócz imponujących cech, takich jak znakomita zwrotność i całkowicie nowa generacja bezstopniowej technologii napędu VarioDrive, ciągnik Fendt 600 Vario oferuje znacznie więcej. Model ten imponuje również maksymalnym komfortem podczas zastosowań transportowych i niezwykłą mocą hydrauliczną. Wszechstronne możliwości sprawiają, że jest to niezastąpiony partner – zarówno podczas prac w terenie, jak i podczas transportu. Ciągnik ten wyznacza nowe standardy i ułatwia pracę pod każdym względem.

Nasza kabina VisioPlus została zaprojektowana specjalnie z myślą o długich dniach pracy i oferuje znakomite stanowisko pracy. Poznaj nowy fotel kierowcy klasy premium z funkcją pamięci i masażu, zapewniający najwyższy komfort siedzenia. Duży schowek chłodzący i utrzymujący ciepło to idealne miejsce na napoje i jedzenie. Dodatkowo filtracja powietrza w kabinie może zostać fabrycznie przygotowana do kategorii ochrony 4. W ten sposób użytkownik jest optymalnie chroniony np. przed pyłem lub oparami płynnych środków ochrony roślin.
Układ hydrauliczny w modelu Fendt 600 Vario zapewnia imponującą wydajność na poziomie 152 l/min lub nawet 205 l/min. Natomiast duża ilość dostępnego oleju hydraulicznego, wynosząca 65 litrów, zapewnia dobre przygotowanie w każdych warunkach. Zastosowanie złączy Flat Face z płaskim uszczelnieniem (FFC) z przodu, z tyłu i w Power Beyond zapewnia szczelność i niższe straty ciśnienia. Dzięki ciągnikowi Fendt 600 Vario możesz korzystać z układu hydraulicznego, który spełnia wymagania użytkowników.

Przegląd modeli

614 Vario

616 Vario

618 Vario

620 Vario

110kW*/149KM* 

121kW**/ 184KM**

124kW*/169KM* 

135kW**/ 184KM**

139kW*/189KM* 

150kW**/ 204KM**

154kW*/209KM* 

165kW**/ 224KM**

*Moc maksymalna ECE R 120 / **Moc maksymalna z DP ECE R 120